| NietzscheDesteptSiNarcisistSunt a întrebat:

Salut tuturor! Azi am fost sa donez sange! Mie trebuia sa imi vina ciclul peste vreo 3-4 zile. Faza e ca mi-a venit aiurea la vreo 7 ore dupa ce am donat... O sa fiu ok? Nu ma simt rau si nici slabita. Nu am avut probleme nici dupa ce am donat, gen lesin. Sunt cam ingrijorata. Treaba asta nu prea se potrivea cu planurile mele...

1 răspuns:
| sweetys a răspuns:

Incearca sa ai grija sa mananci si sa te hidratezi mai bine pe perioada menstruatiei fiindca corpul tau pierde o cantitate mai mare de sange. Chiar daca nu donai sange tot iti venea.