| Bia696 a întrebat:

Salut tuturor, Cum să mă pregătesc pentru o despărțire de o persoană cu care am stat în casă un an, pur și simplu mi-a greșit, nu pot ierta, am momente când îmi e ciudă pe ea și momente când îmi e drag de ea dar tot nu mai e ca la început …
Ca să nu mă distrug singur stand cu ea și reproșându-i și de zi chestiile pe care le-a făcut, am luat decizia de a mă despărți de ea, de depărtat am reușit puțin … aștept răspunsuri, DAU FUNDA

1 răspuns:
| DeeDee817 a răspuns:

Încearcă sa ieși prin oraș cu prietenii, sa vizitezi locuri, sa faci lucrurile care îți plac cel mai mult și sa încerci sa nu vb despre ea ca sa nu îți aduci aminte. Sa încerci sa te axezi pe ceva, de ex ai un vis pe care ai vrea sa îl realizezi