| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! deci as vrea sa imi spuneti si mie de unde pot descarca TOATE MELODIILE de la shake it up, pentru ca pe net nu le gasesc, dau funditalove struck multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| MVthebest a răspuns:

Intri pe youtobe copiezi link-ul si il pui aici:http://www.youtube-mp3.org/ si apoi salvezi melodiile. Funda?:)

3 răspunsuri:
| Biutzuca a răspuns:

Melodiile le gasesti simplu pe youtube iar daca vrei sa le descarci trebuie sa iei de pe internet "free youtube converter" prin care descarci toate melodiile posibile pe care le vrei punand linkul in program (linkul neaparat de pe youtube) happy