| Warrior96 a întrebat:

Salut tuturor! In noiembrie m-am certat cu o tovarasa(nu gagica, o simpla tovarasa), si e suparata rau, si nu gasec niciun pas, n-am nicio idee cum sa fac in asa fel sa ne impacam. Aveti ceva sugestii? Multumesc Anticipat! PS:

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Dragul meu prieten nici sa nu te gandesti sa te umilesti in fata jigodiei, daca ea are fite in cap de prescolarita tulburata este strict problema ei, nu asa se rezolva certurile prin suparare infantile, sfatul meu e sa o lasi in supararea ei si sa ii arati indiferenta, o sa turbeze mai rau ca un vagabond daca ai face astawinking daca o cauti sa va impacat numai o gadili in orgaliu si te va distruge pshici toata viatawinking

| BloodyDagger a răspuns:

Imposibil sa nu-i treaca supararea daca observa ca iti pasa. Tu continua sa incerci sa vorbesti cu ea. Dragut ce faci. Baftawinking

| coco1molly a răspuns:

Incearca sa o cauti din ce in ce mai des, invit-o sa iesiti si chiar daca nu a fost vinata, cere-ti scuze