| madalinutz a întrebat:

Salut tuturor! pentru ceio care au dat deja examenul de capacitate in clasa a8-a...cat de greu poate sa fie? ma puteti ajuta si pe mine cu un link sau ceva de unde pot descarca modele de subiecte pentru acest examen? sau ma puteti ajuta cu sfaturi cel putin...cum sa fac sa iau nota cat mai mare? plss

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine te prezinti la proba libera si obtii 8 clase intr-o zi eu nu am invatat nimic si am trecut.

| madalinutz explică:

Cum adica sa ma prezint la proba libera? nu rpicep...thinking