| Alin1245 a întrebat:

Salut tuturor, sunt nou pe această comunitate. Am o întrebare mai dificilă aș spune eu. Am o prietenă mai veche care peste vreo 3 luni o să împlinească vârsta de 18 ani și aș vrea să-i fac cadou un urs de pluș mare de 130 cm, însă nu știu dacă e cadoul ideal, nu vreau să schimb cadoul. Aștept răspuns.

1 răspuns:
| Cqarina a răspuns:

Mie mi se pare un cadou dragut, cu o scrisoare scrisa de tine agățată undeva(in care sa scrii tot felul de lucruri care va reprezinta, scrisa din suflet) mie mi-ar plăcea, și o sticla de șampanie de care ii place