| niculescu16081994 a întrebat:

Salut tuturor tocmai am aflat de la fata care imi place de ea si i-am spus si eu ca o plac, iar ea mi-a zis ca are un prieten. Culmea e ca mie mi-a spus o persoana ca e singura ca nu are prieten. Si sincer nst ce sa fac Dau funda Multumesc

6 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Poate nu vrea sa fie cu tine.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Poi daca iti place de fata, si ei de tine, intreab-o daca vrea sa va cuplati.
Sper ca te-am ajutat.

| SmartLie a răspuns:

Ea il poate lasa pe ala pentru tine daca chiar te place. dar daca nu vrea sa-l lase inseamna ca nu te place cu adevarat.
Sau poate a inventat ca are un prieten ca sa nu stea cu tine si adevarul e ca nu te iubeste si a zis asta doar din obligatie sadsadsad

Răspuns utilizator avertizat