| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor vreau si eu niste sfaturi legate de acest video: http://www.youtube.com/watch?v=ANf0NJ7qI_A
P.S: Cum as putea sa-l imbunatatesc.
P.S: Cel mai bun raspuns funidtia:D

2 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Ba alex ce pot sa zic : e ca muzica e atre de tot happy da restul, haotic, adica trebuie sa mai lucrez pentru a avea un rezultat bun. Parerea meahappy

| Own3r a răspuns:

Trebuie sa explici mai mult.Te grabesti.
La un astfel de tutorial trebuie sa ai rabdare, sa iasa totul bine. Poti sa-l faci 10-15 minute.Chiar 20. Mai bine asa, si de calitate, decat in bascalie. Nu zic bine? happy