| DannielZMF a întrebat:

Salut tuturor!:X
Azi mi-am luat un papagal (perus) si nu stiu ce nume sa ii pun! ma ajutati cu un nume? Dau funditabig grin!
Bey!

Răspuns Câştigător
| Imonettex a răspuns:

Coco, Rikky, Pacco, Roco, Cocolino, Ciocko, Delir, Rey, Toty, Fufy, Basil, Alexander Albert Polydeuces al XIX-lea, duce de Kinraralaughing rolling on the floor, Gennie, Gessie, Cendry, Cichirutza. sper ca ti-am fost de foloswinking

9 răspunsuri:
| Bloondyna a răspuns:

Pepito sau Pepita (dep daca e mascul sau femela)big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut 2 baieti (Coco si Paco), tipic papagalicesti si o fata(Oty). Alte nume ce sa iti sugerez... Mi se par dragute:Ricky, Chucky, Misha, Oscar, Otis, Rita...sunt multe.

| Bebelushaaː a răspuns:

Pepe. Tutzu. Meme. Albastrel[daca e albastrubig grin]
Miru. Naty. Coco.

| AnnaMaryaaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii zici "Koko","roko"."cioko","riki","bingo""viko".

nu stiu ce as mai putea sa iti zic...

eu am papagal si il cheama "maxi"

| meryy a răspuns:

Paco! Sper ca te-am ajutat... Funda?

| chocolattee a răspuns:

Holly, Megan, Bijou, Biscuite, Jellyfish laughing ceva cat mai caraghios :X

| DannielZMF explică:

Iam pus numele BuBu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putzza!

| vlad_2650 a răspuns:

Anastasia, Gheorghe, Ionel, Georgel, Cocuta, Mircea, Socu(Soc electric nu planta), carol robert de anjou.laughing,rolling on the floor)