| anonim_4396 a întrebat:

Uitati cum sta treaba. o prietena foarte buna este in Spania de ceva timp. a trecut prin Romania dar nu a stat mult.in timpul acela ne-am inteles foarte bine si a inceput sa imi placa de ea si invers.
In curand ca veni in Romania si as vrea sa ii fac un cadou sau s-o duc undeva frumos. Vreo idee va rog frumos.mai ales fetele. ziceti-mi un loc romantic si frumos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desi sunt baiat. xD Ti-as sugera o terasa, dar spre searawinking

| RichRoll a răspuns:

As vrea ceva mai privat ca sa zic asa.pe terasa nu sti cine naiba vine. ce oameni sunt.o terasa e idee buna dar nu stiu cat de romantic va fi