| Alcs a întrebat:

Uitati,faza e ca mie imi cam place de o fata de la scoala, si vreau sa ma,, combin" cu ea, doar ca ea nu simte acelasi lucru pentru mine si as vrea sa vb cu ea una alta pana ma va place si ea! Niste sfaturi pls! happy

5 răspunsuri:
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Alcs, sa stii ca dragostea cu sila nu se poate. daca vrei vorbeste cu ea, afla la ce subiecte va potriviti etc....cu ajutorul lui Doamne-Doamne poate va incepe sa simta ceva pentru tine. Poarta-te frumos cu ea si stai des cu ea, vei vedea ca ceva frumos se poate intampla. Funda?:X:X:X

| NickyDragutza a răspuns:

Hmmm...pentru ca sunt fata laughing sa ma gandesc am si eu situatia asta la scoala, in care eu fac parte laughinglaughing pai nu stiu mai e complicat depinde de sentimentele ei adica daca nu te place nici macar un pic e o problema laughinglaughing incearca sa afli ce ii place sau afla mai multe despre ea ...noi fetele suntem complicate rolling on the floorrolling on the floor incearca sa te apropii de ea incearca sa o cunosti mai bine si mai intai fi prieten cu ea pentru ca apoi ea sa poata simti ceva pentru tinewinkingwinking

| adriana2012 a răspuns:

Intereseaza-te daca ii place de tine... Intreaba o prietena de a ei... Sau, abordeaz-o intr-un fel, daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, inseamna ca nu-i place de tine :*! Succes!

| Nadine17 a răspuns:

Cand ai ocazia intra in vorba cu ea, dar asa ca intre amici pentru inceput. Daca zici ca nu simte acelasi lucru pentru tine momentan, atunci trebuie sa ai ceva rabdare si sa fii baiat de treaba si sa se convinga si ea de asta. Depinde si de fata, ca poate ii genul care se lasa greeeeu si ii place maxim atentia. Oricum, crede-ma, comportamentul spune multe si schimba totul. Succes big grin

| anabahebak a răspuns:

Cand e singura, du-te la ea zambestei, incearca sa intrii in vorba cu ea, gaseste un subiect comun.