| SteauaROsie a întrebat:

un coleg de al meu imi tot zice, ca am nasul cam mare,

daca stau bine sa ma uit la dansu, si el are nasul stramb

in fine.
idioti sa gasesc destuii.

am prieteni, fete si baieti,

am fost combinat cu fete,

dar niciodata nu am auzit din gura lor

sa-mi zica

"mah tu ai nasul mare"

e adevarat am nasul,
cam lat

trebuie sa-mi fac griji din cauza asta?
sau la baieti nu prea conteaza acest defect?
(sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| fantastica a răspuns:

Daca tu vei crede ca arati destul de bine, atunci si cei din jurul tau vor crede astfel. Uneori unii spun ceva despre tine care te jigneste, dar in aproximativ 95% din cazuri ei spun asta din cauza ca te invidiaza.

4 răspunsuri:
| xInnaAlinaxD a răspuns:

Exact, nu iti fa griji. ei vorbesc doar sa nu taca. nu trebuie sa ii asculti. sau sa pui la suflet ce zic ei. sunt doar rautaciosi. peste tot se mai gaseste cate unte unu sa comentezehappy sincer nu iti fa probleme. nu conteaza parerea lor tu mereu sa fi cu capul sus si sa te apreciezi!

| midget a răspuns:

O sa conteze doar pentru fetele care nu stiu ca e mai important caracterul decat aspectul... si daca pe tine nu te intereseaza fetele de genu` ala, cum ar fi bine sa fie, atunci nu e absolut nicio problema.ai incredere in tine happy

| NedelcuRemus a răspuns:

Iti spun nu trebuie sa iti faci griji asa e felu tau de a fi.Si unii baieti si fete vor sa te jigneasca asa ca nau ce face.

| Bubuuuu a răspuns:

Nu trebuie sa fii complexat (am invatat asta: pentru ca sunt multi care vorbesc aiurea doar ca sa te supere, sa iti faca viata grea. si ce? ai prieteni buni, asta e ceea ce conteaza, te poti lipsi de colegul tau tampit care nu stie sa te aprecieze).Eu sunt fata. si am suferit din cauza unora care faceau misto de mine, doar din rautate, dar am trecut peste. M-am obisnuit cu gandul ca nu sunt un model laughing, dar am prietenii alaturi si asta e tot ce conteaza! Baftaaaa! si apreciaza-te la valoarea ta! Simte-te bine. Bafta multa. :*:*:*: