| Ronaldinho1 a întrebat:

Un coleg de clasa se da cam smecher si incepe sa puna porecle aproape la toti din clasa.De mine tot rade si mi-a dat o porecla, iar eu i-am zis asa frumos sa nu imi mai zica, dar nu intelege.

Astazi a ras de mine zicea catre un coleg uite la... cum rade.Si va dati seama ca nu mi-a cazut bine.
Ce ar trebui sa fac dupa parearea voastra?

3 răspunsuri:
| WhatDăFack a răspuns:

Bună! În primul rând nu îţi face dreptate singur/ă cu pumnul, deoarece o să regreţi mai încolo. Am şi eu şmecheri de ăştia prin clasă, lasă-i să îşi spună cum vor ei, că o să se plictisească la un moment dat. Dacă vrei, spune-i dirigintei/ului. happy

| HawkEyeRO31 a răspuns:

AM si eu SPECIMENE D-astea in clasa si exista trei variante:

1)ii zici doamnei profesoare;
2)il injuri;
3)il iei la pumni cu niste colgi din clasa big grin

Asa am facut eu si s-a cumintit.

| Ronaldinho1 explică (pentru HawkEyeRO31):

Cred ca a 3-a varianta o incerc, dar singu..eu cu el