| 1ThE1b3sT1boYs1 a întrebat:

un prieten a facut propriul lui server la cs si mi-a zis adresa(ip) ca sa intru sa jucam... da nu stiu unde sa o bag pls help...

Răspuns Câştigător
| MonkeY a răspuns:

Apesi butonul de deasupra Tabului unde este ~` acestaa a trebuie sa fii in meniu... apesi butonu scrii acolo CONNECT:188.**.*.*.**.*.*.*.*. fundita?

1 răspuns:
| Delete a răspuns:

Sau dai Find server si apare o fereastra si alegi de sus Favorits si de jos Add si apare o fereastra micuta scrii in ea IP care ti la dat prietenul tau si apasa OK o sa vezi ca a aparut serverul lui si apesi dublu klik pe serverul lui