| mariss a întrebat:

Salut, un site de unde v-ati cumparat petarde-artifici va rog, si nu luati la misto un link si puneti-l aici. (in afara de cabanova-pyro sud-est) si un ultim detaliu, sa mai faca comenzi!

1 răspuns:
| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Bossule petarde de pe net serios ia imbracate tu putin baga niste milioane in buzunar inchide usa si da-i o fuga pana la piata apropo daca vrei sa gasesti sigur du-te cu 1 zi inainte de reveleion site-ul www.piata.ro