| anenne a întrebat:

Salut urmează sa îmi dau piercing în nas mai exact pe aripa. Cu ce îl pot dezinfecta să nu se infecteze? Se poate cu apă oxigenata sau spirt? Și trebuie neapărat sa pun un plasture de asupra lui?

2 răspunsuri:
| anenne explică:

Cine se mutileaza? plus că nu am temeri, voiam doar să știu unele chestii mai clare. Dacă nu ai un răspuns din ce am întrebat învața să nu te mai bagi în seama aiurea ms

| Violleta2022 a răspuns:

"cum 5 ore | anenne a întrebat:
Salut urmează sa îmi dau piercing în nas mai exact pe aripa"

Pe aripa masinii sau pe aripa pasarii?
Ca nasul uman nu are aripi.