| WayToManySuckers a întrebat:

Salut utilizatori TPU, niciodata nu am avut ceva cu Justin Bieber sau fani lui, dar probabil va voi soca si pe voi, cei ce nu utilizati www.youtube.com in permanenta. Pe broadcast-ul lui Ray Williams Johnson a prezentat acum 6 zile cel mai bun video pe care l-am vazut in viata mea.

http://www.youtube.com/watch? v=oE0nRiiuc8I
Acum intrebarea, voi sunteti la fel de obsedati de Justin Bieber ca acest individ?

P. S. Merita sa vizualiza-ti videoclipurile lui Ray William Johnson.
Va rog, preferabil ar fi "NO COMMENT" - Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Nu am nimic cu el, dar nu ii ascult muzica pentru ca nu imi place. Daca el este obsedat nu toti sunt ca el.

2 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

rolling on the floor) cel mai tare vide-o merita vazut
mai ales fanii lu si bieber!

| WayToManySuckers explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=STZOIFNkoSI&NR=1

Am o rugaminte pentru utilizatori www.youtube.com, hai sa incepem sa ii dam dislike-uri pe video pentru a realiza cat de stupid poate fi asta. ( Fara Comm ) Eu i-am oferit pana acum 11 dislike-uri. ( Si i-am lasat 35 de comentari in total )

Fani Justin Bieber - In locul vostru as fi ceva in genul " You retard, swear on god, I`m gonna kill you ".