| denisXP a întrebat:

va rog ajutati-ma urgent! am yahoo messenger 8 si am o problema cand vb cu cineva nu imi apare scrisul nici ce scrie el nici ce scr eu va rog ajutati-ma. P. S l-am dezinstalat si am incercat sa iau y9 sau y10 si dupa ce mi se descarcau nu mergea sa le deschid va rog ajutati-ma dau fundita
DAU FUNDITA ajtatima va rog

Răspuns Câştigător
| andyanimefan64 a răspuns:

Nu prea conteaza versiunea de messenger.Eu de exemplu am avut versiunea noua si am avut aceeasi problema.
Urmeaza acesti pasi si sper sa ai noroc:
-Start
-Run
-regsvr32 jscript. dll
-ok. ok confirmare
-regsvr32 vbscript. dll
-ok. ok confirmare
sper sati fi mers
Daca nu incearca reinstalarea sau instalarea Flash player
Daca nici asa nu merge ai nevoie de un format.
Sper ca ajuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mere pentru ca mai mult ca sigur ai un virus troian in pchappy