| iamdarkspirit a întrebat:

Salut, va rog frumos spuneti-mi ce inseamna "tratament gl 5". Mi-au scris asta in adeverinta de recrutare de la armata, pe care am primit-o astazi. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

De la GL1 pana la GL5 se vor putea duce sa faca armata, GL-6, 7 - nu fac armata (nici nu primesc permis de conducere) GL1-3 - sanatosi cu mici probleme de exemplu : picior plat, ceva ce nu incurca la facerea armatei, GL 4-5 - au ceva probleme cu sanatatea dar se pot lecui pana la chemarea in armata!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Suna la biroul de recrutare unde ai depus actele sa vezi ce ai de facut in legatura cu acel tratament GL 5.