| Clau_2341 a întrebat:

Salut va rog ma ajutati si pe mine cineva sa intru si sa joc second life?
daca da intrati pe id-ul y_clau ca eu aici nu mai gasesc unde am scris nu mai gasesc raspunsurile.
va rog frumos sa ma ajutati ca am auzit ca este foarte fain jocul
si la tv am vazut dar cand am dat sa ma registrez mi-a aparut cu banca cu ceva si nu ma lasa
asa ca intrati va rog pe id-ul y_clau nu scrieti aici ca nu stiu unde sa gasesc rasp
daca stiti cum sa ma ajutati intrati cumva in calculator la mine sau ceva nu stiu dar vreau neaparat sa joc second life
va rog...raman dator
salut tuturor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se intra dar stiu ca trebuie sa platesi ca sa ai cont pe joc, ca sa-l poti juca.

1 răspuns:
| Clau_2341 explică:

Aham
pai cam asta am vrut sa stiu daca trebuie bani sau nu la inregistrare
multumesc frumos ca miai rasp
dai si tu add la id-ul y_clau sa vorbim despre mai multe