| Alex10191 a întrebat:

Salut, va rog raspundeti repede.Am avut o reputatie foarte proasta in gimnaziu, urmeaza clasa a 9 a in septembrie, vreau sa fiu sociabil, sa am o viata reala, sa am prieteni, vreau sa stiu cum sa imi fac o reputatie buna.De exemplu am fost considerat gay ca nu vorbeam cu fete si nu am putut schimba asta, aveam doar 2 prieteni, ma rugau mereu sa ma joc cu ei jocuri video si nu i am refuzat, mai ales in pauze, mereu am urat reputatia pe care am avut o, am inceput sa cred ca mi am irosit viata, si nici nu am cel mai bun aspect fizic dar lucrez la asta, pana acum am 70 kg la 1.74 cm

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"vreau sa stiu cum sa imi fac o reputatie buna.De exemplu am fost considerat gay ca nu vorbeam cu fete"

incepe cu ceea ce tocmai ai spus că a dus la "reputația foarte proastă"