| Aℓiηηa a întrebat:

SaLut :*! Va rog sa`mi dati un sfat pentru. ca eu nu mai stiu ce sa fac straight face! M`am despartit de fOstuL meu iubit acum 4 Luni. EL mi-a dat papuci pentru. ca cica vrea O pauza. iar eu am suferit enOrm dupa eL. si tot iL intrebam daca mai vrea sa fie cu mine si eL ma amana pe zi ce trece. mnO si acum eL a venit La mine si mi-a spus daca mai vreau sa fiu cu eL si mi-a promis ca o sa ma faca fericita cu eL. si eu i-am spus ca nu stiu! Si mnO a spus ca O sa se shimbe si ca O sa`mi demOnstreze ca ma iubeste. dar eu nu stiu ce sa fac va rog ajuttati`ma cu un sfat straight face!

7 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.
poate te-a vazut prea trista, iar lui i`a fost mila de tine big grin sau. vrea doar sa`si bata joc din moment ce te amana din zi in zi big grin. nu stiu ce sa zic. accepta`l dar daca vezi ca totul e cum a fost [cand nu te-a pra iubit] da`i tu papucii love struck.
sper ca te-am ajutat :*

| emma_6707 a răspuns:

Mai dai o seansa dar nu pune sentimente din prima, fa-l sa vada ca a gresit, dar apreciaza-i gesturile de a incerca sa se revanseze
big hug eu zic ca o a doua seansa nu strica si asa vei vedea si ce vrea de fapt :* take care

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Sti hai sa-ti zic ceva fi mai indiferenta fa-te ca nu prea iti pasa de obicei pe baieti ii dor ca n-ar fi din fier si amanal si pe el putin vreo 2-3 zile nu mai mult ca s-ar putea plictisi si te-ar lasa singura! Dai o lectie sa nu se mai joace cu sentimentele tale! Apoi dupa ce la-i amanat impacate cu el! Si daca zice el ca are nevoie de o pauza lasa-l de tot ca nu merita!

| elle_1922 a răspuns:

Ai ratat un O [mi-a prOmis]...

| ambutisare a răspuns:

Tu chiar crezi ca o sa se schimbe? Crezi ca un om se schima asa repede? Stii si tu ca lupul is schimba blana dar naravul ba. Deci poti trage si tu concluzia de aici.
Daca nu intelege, poti s-o lasi sa se convinga singura ca baiatu' ala nupentru ea si altadata va sti ce sa aleaga.

| anndellinna a răspuns:

Pai eu cred ca timp de 4 luni a avut pe alta fara ca tu sa stii, iar acum cand s-a despartit de aia revine la tine... eu zic sa te impaci cu el. dar sa fii mai indiferenta, nu ii arata ce simti cu adevarat, asteapta o periOada sa vezi ce se intampla si cum se comporta cu tinewinking

Bafta! happy

| OanaOana9 a răspuns:

Poti sa te impaci cu el, sau sa nu te impaci cu el, deoarece sunt si alti baieti. Daca tine la tine sa iti demonstreze cu adevarat.Si eu am avut un prieten si ne-am tot certat, ne-am despartit, nu am vrut sa ma mai impac cu el, eu mi-am vazut de viata si am stat cu altcineva, si sincer mi-a placut sa stiu ca venea la mine sa ne impacam ca se schimba si asa.Am vrut sa vada si el cum e sa suferi, dar nu m-am impacat cu el, sunt de parere ca cine greseste odata, o sa mai greseasca...si bine ca nu m-am impacat cu el ca a ramas la fel de ipocrit.Acuma tu sti ce vrei sa faci, daca chiar vrei sa te impaci cu el atunci impacate da nu ii arata ca ti la el. Pupici!