| Aiix a întrebat:

Salut! Vi s-a întâmplat să vi se oprească inima apoi să bată(de 3 ori tot asa) si după să bată normal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar in imaginata ta se poate intampla asta, ca de ti se oprea inima faceai stop cardiac si erai mort, cu conditia sa fii fost un cadru medical langa tine, chiar atunci care sa te resusciteze, puteai scapa.
Asadar, ce baliverne spui tu aici sunt doar din imginatia ta sau de plictiseala.

| 1onur a răspuns:

Asta se întâmplă dacă filmezi bei energizante mănâncă chipsuri bei coola și mânăcare ultra procesată fiindcă de ce? Nu mănânci sănătos de asta și bine înțeles pe lângă alimentația nașpa... Mai și bagi o țigară mai bagi și un alcool cum sa nu-ți decese Doamne Dumnezeule ferește inima? Normal să-ți îmbolnăvești corpul trupul dacă bagi in el toate bacteriile murdare ultra procesate.

Se poate întâmpla și dintr-o cauză de sănătate la medicul de familie mai faci cate o analiză o dată pe lună? Sa vezi daca sănătatea ta este in regulă?

| AndaAlexandra a răspuns:

Trebuie sa mergi sa investighezi. Poate fi din mai multe cauze. Oboseala, anxietate, anemie, regim alimentar nesănătos... Cel mai bine este sa consulți un medic