| Akop a întrebat:

Voi ce alintaturi folositi pentru iubita voastra?

4 răspunsuri:
| costihoghiz a răspuns:

Eu folosesc "iubi" si un prieten cu mine foloseste "pisi" sau "dulceata" da` eu zic sa folosesti ce iti vine din inima.

| Allrx a răspuns:

Parerea mea e sa nu te iei dupa altii si sa faci cum crezi tu. Pana la urma tu esti cel mai special om din viata ei si esti diferit fata de toti ceilalti in ochii ei. Fii tu insati! Si sa nu folosesti NICIODATA declaratii precum "papusa"winking.

Răspuns utilizator avertizat
| Akop explică:

Ms pentru sfaturi, doar ca eu nu abordez o fata cu papusa cu dasea, si pana acum foloseam alintaturile mele nu copiate si nici nu voi copia, doar ca ma intrebam thinking ar fi posibilitatea ca ea sa vrea si altele..sa se fi plictist de acestea actuale?