| SpidermanSCOOB a întrebat:

Voi ce ati face daca o fata sar distanta de voi? Inainte ma imbratisam cu acea fata etc ( cred ca ma si placea ) am avut si ocazia sa o sarut dar mna nu mi-am dat seama pe moment, iar cand ne-am imbratisat ultima data nu prea am imbratisat-o deoarece eram ud pe maini si mi-a atras atentia, iar de atunci s-a distantat. Peste cateva zile am banchetul si ma gandeam sa o scot la dans si daca va accepta asta sigur nu va refuza sarutulwinking Voi ce credeti? S-a distantat probabil pentru ca are iubit, dar refuza sa vorbeasca despre el de fata cu mine. Deci concluzia mea este ca am avut sansa de a fi cu ea si am ratat-o ( + multe gesturi ca are vrea sa fie cu mine, nu doar imbratisarile). Deci, eu cred ca as avea sanse mari la banchet ( mai ales ca ma lasa sa o ating peste tot

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci atingeo cu pu in noaptea de bal sa vedem daca isi coboara pantalonii jos

| madara136 a răspuns:

Ba, poate tipa chiar are gagic gen nu cred ca mainile sunt un motiv prea plauzibil pentru care fata sa se distanteze la modul asta... adapteaza te si tu la situatie si creaza ti conditii boyy

| SpidermanSCOOB explică (pentru madara136):

Cu raspunsul asta ai aratat cat de ratat/a esti. Mai e si primul tau raspuns, bravo ce pot sa zic happy

| madara136 a răspuns (pentru SpidermanSCOOB):

Apreciez...