| Saya_1767 a întrebat:

Voi ce faceti in weekend?
Vreau sa stiu pentru ca acum nu am ce facesadsi afara nu pot iesi ca nu e nimeni.

2 răspunsuri:
| adRiaNOO a răspuns:

Pierd timpu pe mess vizionezi un film poate asculti niste muzicaa te joci ceva si trece ziua sau nu stiu big grin fundabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la o dedinta foto din anglia maine.scuze nu stiu ce ai putea face.eu in timpul liber dau concerte, citesc scrisorile fanilor, le scriu fanilor si altele. tu ai putea sa te plimbi, mai fac si asta dar nu pre am timp