| Choasmakerangel a întrebat:

Voi ce trasnai ati facut cand erati in generala sau glume proaste? Eu prin clasa a3-a,cand ne-a trimis profa de engleza la baie sa schimbam apa din galeata pentru udat buretele, ne-am usurat acolo-n galeata si am pus putina apa peste si in clasa cand baga buretele sa stearga tabla ne intreba de ce radem.

4 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Eu prin clasa a 3-a am dat peste o floare(nu mai știu cum) și a ajuns fix în capul unui coleg. Iar ca „bonus", chiar dacă nu e ceva ce am făcut eu, mi s-a părut amuzant: eram în clasa a 8-a, ușa clasei era dintr-un lemn vechi și a deschis-o cineva, iar în acel moment un copil de prin clasa a 2-a sau a 3-a venea în fugă, s-a izbit de ușă și a rupt ușa laughing)))))

| Deaad a răspuns:

Am dat cu capul de banca un coleg de mai multe ori dupa ce m-a enervat ca se lua de mine incotinuu ca nu stiam sa joc fotbal.

I-am dat unuia de a opta(eu fiind a 5-a) cu un mugure de la o planta in cap, cand juca fotbal si peste 3 zile a venit si m-a injurat de morti si de mama ca cica i-am dat cu piatra in cap.Venise vartej in clasa, a dat usa de perete, si-a bagat in mine si in familia mea, si mi-a daramat banca.Eu zambeam la el n-aveam treaba.

(i-auzi Drimmero, patanii legate de fotbal) laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Deaad):

Era sa ti-o iei, asa patanii? Sa vezi cate n-am patit si eu,, la mine s-a lasat cu adidasul zburat din afara terenului, cu mingi sparte de bara, ratari incredibile,, am mai dat cap in cap cu unul de am zis ca nu mai ma scol de acolo... numai d-astea!

| Kathrinex a răspuns:

Salut!
-Chiar recent am văruit pomii la școală și ne-am stropit cu var. O colegă a fost plină din cap până în picioare.
-Prin clasa 2-a la un test stăteam lângă un băiat care nu învățase și a copiat de la mine. A copiat până și numele meu!
-Venind vorba de ușurare, în clasele primare băieții din clasa mea s-au ușurat pe peretele din exterior.
-aveam o profesoară de mate și o strigam „clopoțica„ sau „roboțica„
-ne-am dus toată clasa în parcul copiilor de grădiniță și le-am rupt doua topogane