| bobby90 a întrebat:

Salut voua! Recomandati-mi si mie un film, care sa te faca sa iesi dintr-o stare de depresie. Va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| KyraW a răspuns:

Incearca comedii,astea merg mereu. Ceva cu Jim Carrey (lLiar Liar,The mask,Dumb and Dumber,Ace Ventura) sau filme cu Eddie Murphy (Doctor Doolittle, Shrek, Showtime). Ceva bun pentru a te scoate din depresie este si asta : http://www.youtube.com/watch?v=d3sA5plF6kE&ob=av2e. Acult-o, invat-o, traieste-o. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MTC a răspuns:

How High

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romper stomper, vezi ca e cu neonazisti si galbejiti. sad moare favoritu meu la sfarsit

| iedi a răspuns:

How high o comedie frumoasa.