| Alu a întrebat:

Salut.Vreau daca se poate sa imi spuneti cum sa pun si eu niste muschi pe mine? Cat mai repede.(fumez)Multumesc anticipat!+funda

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca ar trebui sa te duci la sala de forta big grin. Mananca echilibrat, cu multe proteine.
Ridica greutati, fa abdomene, flotari, chiar si saritul corzii (stiu, ridicol) si alergatul ajuta.
Ar fi minunat sa incepi sa practici un sport ca baschetul, inotul. Te ajuta sa te dezvolti.
Consuma lactate si orice aliment cu calciu.
Bine ar fi sa nu mai fumezi, pentru ca nu e deloc in regula si va incetini procesul.
Sper ca am ajutat.

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Te duci la sala, sau lucrezi. Ridici greutati, sapi in gradina, te dai cu rolele, ciclism pentru muschii de la picioare. Ai putea face lupte libere, sau un sport.