| Floreenofficial a întrebat:

Vreau sa citesc si eu cateva faze amuzante de pe la voi de la scoala/liceu.
Funditzez cel mai amuzant raspuns!
Ms anticipat! :* >big grin

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Astfel de povestioare nu am dar am cateva intrebari care te vor da pe spate de pe TPU
1. Daca nu a introdus-o in mine, pot ramane gravida?(introdus-o?:S)
2.O colega care nu are internet m-a rugat sa o ajut cu un raspuns insa nu am stiut asa ca apelez la TPU: "Mi-am bagat odata un deget in pasarica, dar nu a curs sange. Mai sunt virgina, sau mi s-a rupt himenul? Repet : NU a curs sange

2- M-am masturbat cu un castravete.O sa nasc muraturi? wtf:-s

3- Una a intrebat Am 12 ani si eram cu un barbat pe strada el m-a luat in vila lui si m-a atins la putzulika(limbaj de rahat mai avea) si dupa m-a dezbracata, iar dupa aceea am vazut o puta lunga si groasa dupa am simtit o durer si dupa sa facut placere, Credeti ca am gresit? [asta chiar a fost coma ]

4-Sotia mea este insarcinata, dar nu ii mai vine menstruatia! Oare ii bea bebelusul sangele?
http://www.tpu.ro/......-vreodata/ (fara numar...)
http://www.tpu.ro/......rilizeaza/ (intrebari devenite deja un fel de traditie pe TPU) :D
http://www.tpu.ro/......-frumoasa/ (si aici am ras mult si bine, si am ramas foarte surprinsa, cand am primit fundita, tinand cont mai ales de faptul, ca sunt fata) :))
http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/voi-mancati-pizza-cu-paine-sau-altceva-d/ ...tot cu mamaliguta, dar mai merge si cate-un "cornculapte" (cine stie - cunoaste);), desi riscul indigestiei e cam mare. :));)
Culmea stiti care este? Ca cele mai amuzante (amuzanto-stupide) intrebari apar la oricare alta categorie, numai nu la Trivia/Amuzante. Poftiti niste perle de pe TPU:
"Care este id-ul adevarat a lui miley.ca sa dea web microfon il vreau cat mai repede. daca raspundeti la asta va raspund si eu la ceva pliz ziceti-mi care esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?"
"Voi ma vre-ti scoala?" (no coment) :))
"Fetelor de ce unele sunteti atat de proaste?" :))
"Ti se pare ca ai dreptate?" :))
"Cat imi este de fidel?" (te crezi la gicitoare, draga?)
"Dece nu se aude mai tare?" (ce? cum curge apa in WC? sau gandurile din capul tau? pentru ca nu exista!) :))
"Cat costa sa ajungi ca Paris Hilton?" (aceasta e una chiar foaaarte inteligenta!) =))
"Cum pot sa ma bag pe hi5?" :))
"Cat trebuie sa intre pen*sul in vagin ca tipa sa fie excitata?" =))
"Nu stiu, ce inseamna numele meu." :))
"14 cm sunt de ajuns? pareri de la fete." (14 cm de ce?) :-j
"Unde sunt fetele inalte in bucuresti?" :))
"Care vrea sa fie impreuna cu mine?" (eu una sigur - nu!) :-j

Mamele din lumea intreaga, lasati copiii sa mearga la scoala! :D

8 răspunsuri:
| JBStandsForMe a răspuns:

Eram eu si niste baieti la pregatire la matematica cu domnul profesor. Si ne spune profesorul:
-Ia uitati ce rezultate bune au fetele. Voi de ce nu puteti?
Si eu ii zic:
-Pai dom' profesor, am citit eu ca baieti au mai putin neuroni ca fetele.
laughing Si nu mi-am dat seama ca profesorul era BARBAT.

Ce-am mai ras laughing))))

| Cåpåċεl a răspuns:

La mine s`a intamplat acest lucru in excursie:
Am mers si noaptea eu si cu colegele mele vorbeam si colegii nostri umblau pe hol sa ne sperie, colegii mei m`au sunat pe mine cu numar ascuns si sau prefacut ca e cineva necunoscut si zicea:
O sa vin la noapte dupa tine si sa vezi ce ti`o traglaughing, Apoi am inceput sa plang eu si colegele mele de frica.Noi ne-am speriat asa de rau incat am vrut sa sarim pe geam dar cand sa sarim il vedem pe colegul nostru cum merge de la geamul lui la al nostru pe bordura aia mica.si noi eram la etajul 3. El a intrat la noi in camera cu sufletul la guraa, ca el credea ca o sa cadalaughing, dupa unele din colege au chemat`o pe diriginta si apoi ne-am linistitlaughingdar nimeni pana dimineata nu a mai dormitrolling on the floor
Sfarsit!
Funda?happy

| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Buna.Acum sunt boboaca dar o sa-ti povestesc o faza amuzanta din generalalaughing Ne pregatisem sa plecam in excursie la Bisoca.pe drum am oprit la un magazin sa mai cumparam apa sh ce ne mai trebuia ca auzisem ca in apropiere nu vor fi magazine.sh intr-un magazin de jucarii un coleg de al meu a vazut animale din plastic.erau la dimensiunea celor normale sh atat de bine realizate incat nu-ti dadeai seama ca sunt de fapt niste jucarii. a cumparat cateva jucarii(3 broaste, 2 soareci sh vreo 4 serpi) sh le-a ascuns in rucsac.nu a stiut nimeni de ce pune el la cale.cand am ajuns la locul unde trebuia sa ne cazam. una dintre profesoare a sps ca unul dintre noi sa intre sh sa aleaga camerile.sh el s-a oferit. a intras. a ales camera sh am pus acele jucarii imprastiate prin camera.laughing)... apoi ne-au dat voie sa intram sh noi iar dna diriginta a venit cu noi.cand am vazut broscutele, soriceii si serpii am inceput toate fetele sa tipam sh sa fugim spre iesire, baietii s-au speriat de noi si au iesit si ei afara rolling on the floor iar dna diriginta cand a vazut a incremenit rolling on the floor))... apoi in curte toti spuneam ca noi nu dormim acolo ci o sa ne fcm un cort din hainele care le avem la noirolling on the floor)). au intrat baietii, si-au dat si ei seama ca sunt jucarii dar au tacut din gura.ne-au adus paturi sh am stat toti pe iarba.am avut noroc ca era mijlocu verii.pe la 5 jumate se facuse frig sh incepuseram sa ne batem pe paturi.profesorii ne pazeau pentru ca nu puteau sa doarma sh baietii radeau de nu mai puteam.si a2-a dimineata cand eram toti la baie sa ne spalam pe fata pe maini, etc ne-au spus baietii ca de fapt ei le-au pus sh erau jucariirolling on the floor) sh noi fetele am incep sa aruncam cu apa dupa ei sh cand au aflat profesorii au incep sa ii alerge.profesorii ii tineau sh noi ii udam cu apa. a fost suuperrolling on the floor! sper sa te amuze:*

| BoGhDaN a răspuns:

Ba lasa berea ca ma urc cu picoarele pe tine

OOOOOO MAMA

| 1Q a răspuns:

Deci eram noi in clasa a v-a si avem o profesoare de mate(cam rea) si de ziua femei neam gandit noi sa luam la toate profesoarele cate un cadou. Punem noi bani si dam la mama unei colegi sa cumere cadouri.Vine ziua femeilaughing si prima ora ii matematicalaughing)...laughing)asa si intra profa in clasa se aseaza la catreda si intra si fosta noastra invataoare venise cu chitara ne ridicam noi in picioare cantm,, Multani traiasca, multani traiasca, la multi ani.,,laughing)) asa in timpul candtecului profa o tras cu ochiul la cadou si o facut o fata de aiaarolling on the floor de copil dezamagit de ziceai ca ii luasem o gumlaughing.
Apoi iese profa din clasa si incepe scandalu:laughing
( cadoul era format dintr-un tablou de alal rotund pe care era pictat un trandafir si avea o gaura in mujloc casa pui cui, si un trandafir schilod)
si zice profa:,, Bai cei porcaria asta mie nu-mi place. mai bine imi luati doar trandafiru asta( si cando zis asat o pus mana pe trandafir si trandafiru s-a ruptlaughing) si zice) care si asat vadca s-a rupt nu sunteti in stare de nimica eu care vam ajutat sa invatati, bla, bla, bla... va rug frumos luativa cadou inapoi eu nu accept asa ceva,,( si nio dat cadou inapoi)rolling on the floor))
cand am dat al celelalte profesoare elel au zis ce leo placut laughing una o zis,, este foarte frumos cred ca am sa-l pun in bucuatarie peundvea,,rolling on the floor))).

| 1Q a răspuns:

Erak in clasa a vI-a si am facut petrecere de HALOWEEN si al petrecere o venit un coleg cu un tricou pe care vroia sa scrie MARICA da o scris MARICICArolling on the floor

| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns:

Aveam un baiat in clasa v si domnu de mate la striga la tabla.
domnu i-a zis:Cum se numeste fractia care nu se poate simplifica?
copilu:fractie irezistibila
:0 happy

| Sмiℓe a răspuns:

thinking Cand 2 "prietene" s-au certat rau una dintre ele a spus " Tu...Sa pleci din viata mea!" Eram toti. lesinati pe jos intrebandu`ne cand au facut nunta laughing.