| SongsoftheSabbathSacrifice a întrebat:

Salut, vreau sa descopar exact cine si cam cati rockeri sunt pe TPU laughing asa ca, daca iti place rock-ul, te rog sa imi raspunzi big grin

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Eu traiesc prin si pentru rock. Am spus tothappy

9 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Sunt destui. happy\m/

| SongsoftheSabbathSacrifice explică:

@LadyInBlack no problem, facem aici un ''Rockers Unite!" pe sistemul Power Rangers laughing

| MilyHarunto a răspuns:

Eu traiesc pentru rock si in mare parte incerc sa ma adaptez tinutei lorbig grin
Dar cel mai important este ca imi place rock-ul!

| Ecea a răspuns:

EU sunt fan Rock-ului de calitate.
Nu ma imbrac in stilul respectiv, dar ador rock-ul.

| LadyInBlack a răspuns:

Hey. Multumesc ca ai pus tu intrebarea. Si eu aveam aceeasi curiozitate. laughing
\m/

| LadyInBlack a răspuns:

@RessurectionoftheDead : Uuu, tentant. smug laughing

| monstrulet a răspuns:

Si eu ascult diverse

| RockIsLife a răspuns:

Rockeri? "Prezent!"\m/tongue

| ElvisTare a răspuns:

Eu ador rockul, am parul lung si nu ma imbrac ca unul, dar ce e important e ca ma simt ca unul.winking