| Antonia154 a întrebat:

Salut, vreau sa desen un tablou pentru camera mea, sunt foarte pasionata de masini si animale salbatice. Dar mai vreau sa desen ceva in grafitti. Va rog ajutati-ma ca dau funda. Ce pot sa desen? cine imi da mai multe idei interesante primeste funda mare!

1 răspuns:
| inna1995 a răspuns:

Buna! happy Ai putea sa desenezi portretul tau [sau portretul unei fiinte dragi tie ] day dreaming un peisaj superb day dreaming Nu stiu ceva artisticwinking un fluture mai mare si colorat si in jurul lui tot negru`. Alte ideei nu mai am blushing. Pa te pup kisskiss love struck