| MeMeMe97 a întrebat:

vreau sa imi activez obtiunea web 'n' walk de la cosmote! am intrat pe site-ul lor si uitati ce scrie:
Pentru a activa serviciul web’n’walk este suficient să apelezi gratuit *100# şi urmează instrucţiunile, sau să trimiţi un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numărul 969. Vei putea să accesezi serviciul ori de câte ori ai nevoie, plătind doar pentru zilele în care alegi să te conectezi.

Nu inteleg! Cum adica:"ei putea să accesezi serviciul ori de câte ori ai nevoie, plătind doar pentru zilele în care alegi să te conectezi. "? Ori e nelimitat ori platesc cand ma conectez? Fudita celui care ma lamureste!

1 răspuns:
| theoneree11 a răspuns:

Poti intra o zi platind suma aceea de 0, 49euro si ai nelimitat wnw in ziua respectivawinking