| Benn00000 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti unde pot vedea daca am intrat la liceu si cu cine o sa fiu in clasa. Vreau sa imi dati un link unde pot vedea lista liceelor.

Răspuns Câştigător
| MZP a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx azi se vor afisa repartizarile, ministerul zicea ca intre orele 15:00-18:00, momentan link-ul afiseaza harta dar nu si rezultatele, care vor aparea probabil in acel interval orar

1 răspuns:
| MZP a răspuns:

Iar cu cine vei fi in clasa, cu exceptia situatiei in care ai intrat la un profil cu o singura clasa, nu vei afla decat prin septembrie, mergand la liceul la care ai fost repartizat