| tasica a întrebat:

Salut, vreau sa intru in vorba cu o fata pe facebook si nu stiu cum sa incep, adica sa o fac sa se obisnuiasca putin cu mine ca in rest ma descurc.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Dar nu va cunoasteti sau?

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Uite, la fel ca aici: "poti sa urmaresti daca joaca vreun joc dragut si sa ii trimiti cereri pentru acel joc, sa urmaresti cand nu-ti raspunde, apoi sa intri in privat si sa o rogi sa iti raspunda la cereri, spunandu-i ca il joci si tu, iti place si tie, sa ii spui ca vrei sa o cunosti mai bine si sa o intrebi ce altceva ii mai place. Acelasi lucru merge si cu o formatie preferata, ii spui ca ai vazut ca si ei ii place aceeasi formatie si ii ceri o recomandare in privinta unei melodii."