| Ionut_1075 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu o problema:
Am un telefon LG GS290 Cookie Fresh si vreau sa imi pun net pe el. Am cartela de la ORANGE si la ei pe site cand aleg telefonul nu apare si acest tip de telefon. Am cautat pe tot site-ul lor, mancalar virusii, si nimic.
Va rog ajutati-ma!
Multumesc!

1 răspuns:
| alinutzaaa a răspuns:

Pai suna la relatii cu clientii, sau cel mai bine, du-te la o reprezentanta Orange, unde cineva iti va explica exact ceea ce trebuie sa faci. Pe site-ul lor nu prea gasesti informatii de genul asta.