| Bossdeanonim12 a întrebat:

Salut! Vreau sa ma duc si eu la narghilea pentru prima data. Imi poate zice cineva daca te ineaca? Sau simti ceva?
Tin sa precizez ca nu fumez, dar o data la 100 de ani nu cred ca poate dauna narghileaua.
Am auzit ca te poate lua ameteala dupa sau stare de voma, e adevarat?
Nu vreau raspunsuri gen "nu te duce" sau etc.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca merita sa ai o asemenea experinta, dar nu-ti poate spune nimeni daca te vei ineca, daca vei tusii sau ce vei simti, fiind doar o reactie a corpului tau, pe care nu o poate simtii nimeni, in locul tau.

PS cand soliciti ajutor si sfaturi, din bun simt nu mai pune: "nu vreau raspusnuri gen "nu te duce' ca nu ai 2 ani. Putina maturitate si bun simt, nu ti-ar strica.

| Bossdeanonim12 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos! Dar tu ai incercat narghileaua?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bossdeanonim12):

Da, am incercat pe vremea studentiei, am tusit foarte rau, m-am inecat si nu mi-a mai trebuit niciodata in viata mea.
Nu-i nimic sanatos in fumat sau vapat, dimpotriva, sanse mari sa mori in chinuri, distrugandu-ti plamanii si facand cancer.

| Bossdeanonim12 explică (pentru Violleta2022):

Cati ani ai? Intreb doar din curiozitate.