| litianu a întrebat:

vreau sa-mi fac o prietena si nu stiu cum...problema e ca stie ca o plac dar imi spune ca nu vrea sa-si dezamageasca parintii...credeti ca se poate rezolva cumva? daca da.va rog sa-mi spuneti. apropo am 14 ani si ea la fel

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai stai mult pe ginduri, ti-o fura altu'. Trebuie sa fii mai hotarit. Doar nu vrei sa-ti zica ea "hai ba agata-ma". Invit-o la o prajitura, un suc, treaba ta la ce... Da-i bicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea de 14 ani se uită la băieți mai mari decât ele, de 17-18 ani. Mai nou și de 30 (uită-te la câteva întrebări pe TPU).

| litianu explică:

Mia zis ca are de ales intre doi baieti.intre mine si altul. dar totusi.cum as putea sa scap de ideea ca ar putea sasi dezamageasca parintii (eu nu ma consider obsedat - daca intelegeti ce vreau sa spun)