| BlackR0se a întrebat:

Vreau sa-mi fac si eu un blog si nu stiu despre ce.Cateva idei, va rog frumos?:*
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Anka_2708 a răspuns:

Http://vise-spulberate-de-destin.blogspot.com/
poti sa scrii ce vrei tu pe blog, ala e blogul meu, poti arunca o privire daca vrei :*

5 răspunsuri:
| Denii10 a răspuns:

Pai, in principiu ai putea scrie ce vei face tu vara acceasta, care iti sunt ce`i mai buni prieteni si sa ii mentionezi povestind cateva intamplari hazlii alaturi de ei.:*

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Poti sa iti faci un blog despre vedete cum ziaristi ii pozeaza in fel si fel de ipostaze si despre fanii lor care comenteaza cu vorbe de ne descris acele poze si ca ei nu se numesc fani.sau despre animalele care sunt pe cale de dispritie.sau despre copii care isi fac id-uri si pretind ca sunt diferite vedete.sau despre oameni care au gradini ne ingrijite si au foarte multe balari,iar prin acele balari umbla tot felul de animale caini,pisici, serpi, sorici de camp si ar trebui sa aiba autorizatie pentru balariile de pe teren pentru ca oameni trecand p acolo isi pot risca viata.sau despre cat de importanta este marea,lacurile,baltile,paraurile, garla (adica pentru dezvoltarea animalelor care traiesc in ea, aruncand mizeri cresterea este oprita de la un mot de crestere fara probleme la unul cu probleme. despre cat de rau este sa mananci dulciuri in exces.despre oameni care nu au autorizatie pentru a da cainilor de pe strada mancare, apoi acesti find invatati cu mancarea vor fi'turbati' dupa mancare si vor musca oameni de pe strada.despe cei care conduc guvernul si care taie din salari si noi copii nu avem ce manca (bagi si tu acolo asa ca poate merge laughing ) despre.caini care trebuie sa fie dusi intr-un centru de adopti pentru caini.despre copii orfani sa fie dusi tot intr-un centru de adopti,dar nu in unul oarecare unul in care sa fie hranit bine,ingrijiti, splati, alinati de suferinta.despre construirea unei biserici in care sa locuiasca femei fara adaposturi impreuna cu copii lor si ele sa fie maicute si sa le asigur un trai bun.despre barbatii care violeava femei si trebuie opriti pentru ca auzind aceste lucruri ne sperie pe noi copii.despre atunci cand va veni sfarsitul lumii. despre cutremurele ft grave.despre Dumnezeu.despre un prieten/prietena de a ta /tau care are o boala ft grava. big grin multumesc! fundita t rog happy

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Imi dai si mie fundita te impor dn tot sufletul?

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Hey.ai promis ca dai funda da si tu funda

| TipaSecsiii88 a răspuns:

Emii ai promis ca dai funda da si tu o funda esti rea/rau pai dc sa te mai ajutam dc nu ne dai funda da si tu o funda sad