| Maria2058 a întrebat:

Vreau sa stiu cat mai multe despre cum pot sa devin organizator...de concerte(daca asa se numeste meseria)( adica persoana aceea care are grija ca muzicienii sa se simta bine, cazare, mancare, si le sta la dispozitie). Ce facultate trebuie facut, etc. Dau fundita! Multumesc de ajutor!

1 răspuns:
| Partek a răspuns:

Pai trebuie sa faci in asa fel incat toata lumea sa se simta bine, mancarea trebuie sa fie de bun gust si cazarea sa nu fie la un hotel de 2 stele dui in cel mai rau caz la un hotel de 3 stele, si ca sa se simta bine arata-le si tu imprejurimile din orasul tau poate le place si se vor intoarce si alta data acolo poate chiar sa te viziteze... sper ca te-am ajutat.