| oklesgoo a întrebat:

Salut, vreau să urmez facultatea de construcții din Cluj UTCN pe construcții civile și totodată să fac si profilul pedagogic, ce materii aș putea preda ca profesor? Pot să intru în învățământ numai cu cei 4 ani de profil pedagogic? Tin șă menționez că nu vreau neapărat să devin profesor, îl fac doar așa că nu știi ce îți rezervă viitorul.

1 răspuns:
| MistarGoGu a răspuns:

La cât se construiește în LUMEA asta mare tu te mai gândești la predat unor puștani? Pe bune? Ca om cu diploma de inginer constructor ai de munca de nu îți mai vezi capul!
Îți crapă nervii după 1 an de predat îți garantez!