| dienisor a întrebat:

Vreau sa va intreb ce studii trebuie sa ai ca sa intri la o facultate cu specializare in kinetoterapie. Adica, ce trebuie sa stii din biologie si din altele daca trebuie.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Proba de educatie fizica eliminatorie
si examen scris grila la biologie si romana.

imi esti datoare cu un masaj pentru acest raspuns, dar nu unul kinetoterapeutic, ci din ala cum ne place noua, daca esti fata.
Daca esti baiat...sal!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!