| lilcide a întrebat:

Salut, vreau sa va intreb ceva sa nu credeti ca sunt nebun sau ceva, dar sunt curios. Femeilor le plac sa faca s*x? Adica daca inlocuim cuvantul s*x cu dragoste degeaba. Dupa mine inseamna, ca o f*t* mai incet? De obicei sunt mai multe fete care zic ca ele nu fac s*x, ele fac dragoste...Astept raspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E clar ca totul se rezuma practic la sex. Nu exista dragoste fara sex in schimb poate fi sex fara dragoste. Orice femeie vrea sex doar ca ar vrea sa nu fie tratate ca simple bucati de carne, ca barbatii sa le dovedeasca totusi ca sunt speciale pentru ei.

| deeeeeeaaa a răspuns:

laughing bunha astah. sex =dragoste. dar o nu suna bine cand ii zici unei fete "hai sa facem sex " suna mai frumos cand ii zici "sa facem dragiste ";] deci ca sa ai succes.whistling fa pe placul lor. si zile ceea ce vor sa auda;]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea este fara pl in pzd laughing