| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca sunt indragostit de o fata si cred ca ea stie.Amandoi invatam in aceeasi clasa, eu am 14 iar ea 13 ani. Vreau sa imi dati niste sfaturi sau idei despre cum as putea sa aflu daca si ea ma place.Noi vorbim mult, in special in drum spre casa. Punctul nostru comun este muzica.Ne plac aceleasi genuri de muzica si cam aceeasi artisti. Ea este asa frumoasa... e cuminte, draguta si vorbareata.
Va rog sa raspundeti serios!
Vreau sa aflu...

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei catalove struck! Trebuie sa te apropii de ea.Gen: sa deschizi subiectul despre dragoste si despre parerea ei despre tine. Daca te complimenteaza si se aproprie de tine mult o poti intreba.Baftakiss

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @catalin131! În drum spre casă, așa, ca din întâmplare, intri întro florărie, cumperi o floare și i-o oferi spunându-i ce ai pe suflet. E bine să-ți împărtășești sentimentele dar, cum spun eu de obicei, e bine să fii pregătit și pentru un eșec.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

| catalin131 a răspuns:

IMPERIA,pacat ca nu este nicio florarie in drum spre casa

| catalin131 a răspuns:

As vrea sa mai spun ca e cam rusinoasa,ca si mine de altfel, dar voi incerca cum ai spus tu, Sarina.