| Jokers666 a întrebat:

Salut! Vreau si eu sa dau de permis de conducere si prin Noiembrie sa pun dosarul si am ceva de timp de cand invat si stiu destul de bine legislatia fac chestionarele cu 22, 23,24 sunt sanse sa i au sala sau mai trebuie sa mai invat ceva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai ai de invatat.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand vei stii INTEGRAL toata legislatia rutiera, te poti inscrie la examen, dar trebuie sa ai PESTE 18 ani, ca sa potis ustine examenul.

| SilentRain a răspuns:

Când ai sa faci 24/25 la toate chestionarele atunci ești pregătit