| a_5373 a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un telefonhappy
In primul rand, as dori ca acestui telefon sa-i tina bateria min 2zile si sa pot avea accesul la internethappy
In al doilea rand, nu imi plac telefoanele cu touchscreenhappy
Asadar, preferabil gen BlackBerry, dar e prea mare pentru o fata sau nokia n73.
Daca ma poti ajuta sau vinzi telefoane, lasa-mi la raspuns opinia.
Multumecs frumoshappy

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Nokia C3 este un telefon qwerty, are wi-fi, are baterie de 1320 mAh (este foarte buna bateria), camera de 2 mpx, music player, opera mini preinstalat, ovi store ( de unde iei aplicatii si jocuri pentru Nokia c3, majoritatea fiind gratis). Eu am acest telefon si merge foarte bine, am testat si internetul care merge foarte bine inclusiv youtube merge.
Uite un review : http://www.youtube.com/watch?v=t_Xr4iCI8J0
Eu mi l-am luat de la germanos cu 479 lei, am mai dat 15 lei pe cablul de date (nu e inclus in pachet). Acest telefon avea inclus in pachet un card de 2gb.

3 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Un telefon bun care intra pe internet este Nokia 5320. Tine bateria pe stand-by cam 5-6 zile, iar daca e folosit intens minim 2 zile, asa ca in privinta asta este bun. Are radio, suporta card de 2 GB, are camera de 2 Mp(megapixeli), 3G, are radio, mp 4, flashplayer. Al meu a tinut cam 2 ani. L-am avut albastru, dar poate fi si rosu, negru si gri.

| tbxx a răspuns:

Daca vrei un telefon mai modest eu iti recomand Nokia 2330. am avut si eu si a fost foarte bun.camera vga, bluetooth, acces la internet, iar bateria tine max 7 zile:X sper ca ti-am fost de ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un ipro (i6 ipro) eu mi-am luat acu 2 saptramini de pe net e eftin cool si e pentru net ai yahoo si toate prostiile in plus are dublu sim si loc de car+alte accesorii e misto