| Cataaaalin a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cat inseamna 100 de lei pe steam? 20 de euro sau 25? Ca pe steam la add funds e varianta de 25 de euro dupa 5, 10. Mersi.

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

100 de lei in euro sunt undeva la 22 de euro. Poti adauga pe steam cei 20 de euro in felul urmator: adaugi de doua ori 10 euro de pe acelasi paysafe sau ce folosesti tu. si inca 2 euro ii poti obtine cumparand inca un paysafe de 25 lei, adaugand mai apoi cei 5 euro de pe el.laughing Alta varianta nu vad ca sa adaugi 25 de euro in steam.

| ThatGuy98 a răspuns:

Instalezi enhanced steam de aici: http://www.enhancedsteam.com/ Apoi te duci la add funds si o sa-ti apara o fereastra unde poti sa adaugi ce suma vrei tu, mai exact 21, 66 eur.
Eu asa fac de cateva luni si nu ma mai complic cu resturile de pe paysafe.

| ThatGuy98 a răspuns (pentru ThatGuy98):

Am uitat sa-ti spun, aceea e o extensie pentru chrome sau firefox.Ca sa adaugi ce suma vrei tu trebuie sa intri pe contul tau din browser.

| Cataaaalin explică (pentru ThatGuy98):

Ok mersi. Dar am o intrebare, am auzit de la un prieten ca apartul nu merge, e adevarat? Nu pot baga bani azi?

| ThatGuy98 a răspuns (pentru Cataaaalin):

Nu stiu sigur, dar ai putea sa dai o fuga pana la un magazin cu paypoint si sa vezi daca mai are deschis.Cel putin la mine in oras e deschis.