| asdasd_4377 a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu de ce cand intru in TPU dau sa ma loghez si dau la casuta aia tine-ma logat 15 zile... ok intru pun 2-3 intrebari raspund la cateva intrebari si cand ies sa ascult muzica sau sa ma joc ceva si intru ma scoate trebuie sa ma loghez iar straight face si ma enerveaza. de ce ma scoate asa?

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Poate sa fie de vina browserul sa nu fie compatibil, poate sa fie eroare de la site (si eu am intalnit asta la mai multe). incearca alt browser sau intreaba vr-un membru al staffului daca e din cauza la site sau ce alt motiv poate exista (acolo o sa-ti zica exact ce trebuie sa faci si primesti un raspuns exact, mai ales daca e problema de la site atunci poate sa-ti rezolve chiar el problema fara sa faci nimic).