| MαÐÐá a întrebat:

happyVreau si eu statusuri care se aseamana ff mult cu urmatoru` love struck :
Inima mea nu bate fara a lui love struck >8-.

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Desi am trecut prin multe suntem totusi impreuna! Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana!:X

Poate eu nu stiu ce-i dragostea... Dar de tine m-a legat ceva!

Chiar daca iti gresesc, chiar daca sunt momente cand iti lipsesc. Sa nu uiti, sunt langa tine si te iubesc!:X

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.Numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte!

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla voi ramane langa el!

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!oh go on

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroi!

S-au intamplat destule si nu regret nimic...Eu il iubesc EnOrm Pe asta Mic.

Sa ne desparti nu poti, cum nu desparti pe Ali Baba de hoti!

Si stiu ca niciodata n-ai fi renuntat la el! Indiferent de cum era mincios sau infidel.

Au fost momente grele. Peste care am trecut. Fara tine lânga mine. Sigur nu as fi putut!:X

Imi place ca ma crezi, da tot spui ca eu mint. Imi place asa, nu stiu... felul cum ma faci tu sa ma simt![:X]

Pentru ca imi place sa te vad multumit, zambind, pentru ca imi place cum iti bate inima, cum incerci sa scoti de la mine un simplu "te iubesc"...>big grin

Te iubesc pana la cer.Eu sunt iubita ta, iar tu esti baiatul meu de cartiersmug

Imi zici ca e golan, da stiu bine. Dar golanu` asta ma iubeste pe minelove struck

Mi-e dor, mi-e dor de ochii tai si de zambetul tau care-l savuram in fiecare dimineata.

Inchid ochii. Si parca te vad zambind. Intind mana. Si parca vrei sa te prind...[love struck]

Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand te superi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!

Ia-ma de mana sa facem o plimbare. Sa fii doar TU cu MINE pan'la rasarit de soare, fara prieteni, fara bani, fara timiditate, fara telefoane mobile si apeluri ratatelove struck

Nimeni nu-mi fura zambetul atunci cand ma gandesc la tineday dreaming

Uneori in viata persoana iubita nu e totul... dar alteori fara aceea persoana simti ca moricrying

:*:*:*

3 răspunsuri:
| Rubiiiii a răspuns:

Cele mai faine :

~A fost frumos nimic de zis , dar cateaodata asa e scris , doi oameni care se iubesc cateodata se ranesc.
~N-ar fi frumos n-ar fi cinstit , sa nu recunosc ca te-am iubit , si-ar fi corect din partea ta , sa recunosti si tu ca m-ai iubit candva.
~Inima , inimioara ta , e ca un cub de gheata , nici soarele nu o mai dezgheata .
~Nu-i comoara-n lumea asta sa aiba valoarea ta , pentru mine esti tezaur , tu esti bogatia mea.
~Daca dragoste n-are fi , omul n-ar mai suferi , n-ar mai plange cum plang eu , iubire de dorul tau .
~Nu stiam ce-i fericirea daca nu te cunosteam , dar ti-am intalnit privirea si ce fericire am :X.
~Te-am iubit odata dar tu niciodata , te-am iubit candva tu niciodata-n viata ta , nu-ti dai seama ce iubire ai ratat , m-ai avut in palma si m-ai aruncat.
~Nu mi-e bine langa tine , maine am sa plec , imi iau prietenii cu mine ca vreau sa petrec .
~Nici o femeie din lume nu m-a :* sarutat ca tine .
~Esti o zana norocoasa , esti pericol de frumoasa smug.
~Esti un macho , esti un boss , esti pericol de frumos.
~E mai bine fara tine , e mai bine pentru mine , las' ca trez si peste asta , te uit si cu asta basta.
~Iti place gurita mea , cu aroma de cafea , de cafea braziliana ce vezi numai in reclama.
~Vreau sa beau in seara asta , cu prietenii mei , in cluburi si discoteci cheltuiesc bani grei , fac cinste la toata gasca ca asa ma simt bine , ca atunci cand nu am eu ma cinstesc ei pe mine.
~Barbatul ideal are masina , tanar , musculos , vorba putina , hainele toate de firma , nevasta , o amanta si o vila cu piscina.

| AnonimA a răspuns:

Scrie p google status nu stiu decare si gasesti tongue

| Thunder a răspuns:

Inima lui nu bate fara a mea.