| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu un raspuns! am 13 ani si imi place de o fata de la scoala. Deci ea sta pe unde stau eu. Merge pe unde merg si eu. Sta cu 1 bloc mai in fata decat al meu. Deci nu pot sa mi-a scot din cap. imi place mult de ea si nu stiu cum sa ii spun,, ca sunt timid. Ce sa fac? sfat? sad

2 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

Am sa reconstitui (creez o intamplare)
Te intalnesti cu ea. Condu-o pe ea si mergi cu ea.Vezi cum se comporta si ai sa stii cand sa actionez (sa-i spui ca o placi). Asa am facut eu in clasa II.

| HBK a răspuns:

Incerc sa-ti spun sa nu mai ai sentimente ascunse fata de cineva, atunci cand vor iesi singure la iveala, e posibil sa fie tarziu. Daca iti doresti un lucru, ia-ti inima-n dinti si du-te si poarta o conversatie cu ea, prieteneste, asa de inceput, sa capete putina incredere, sa vada cine esti tu cu adevarat.